Про нас


     ТОВ "АФ"Моноліт" працює на ринку України з 2001 року на підставі Свідоцтва АПУ про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №1943 від 21.01.2001 р.
      За 19 років роботи ми накопичили великий досвід у вирішенні як звичайних, так і складних проблем, пов'язаних з підприємницькою діяльністю. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, серед яких п'ять аудиторів, сертифіковані Аудиторською палатою України, наші аудитори мають дипломи DipIFR (рос. мовою) та сертифікати САР.
     ТОВ "АФ"Моноліт"  визнана такою, що пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг. Свідоцтво про відповідність системи контролю якості.
Фірма уклала договір добровільного страхування професійної відповідальності аудиторської фірми зі страховиком, предметом якого є майнові інтереси, пов’язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним в процесі своєї професійної діяльності шкоди третім особам, з страховою сумою 10 000 000 гривень.
     Метою наших аудиторських перевірок, крім перевірки фінансових результатів, є допомога нашим клієнтам в досягненні поставлених завдань в їх діяльності, удосконаленні управлінських процесів та підвищенні рентабельності. ТОВ "АФ"Моноліт" сприяє прагматичній меті - допомагає своїм клієнтам керувати репутацією задля досягнення комерційного успіху. В цьому нам допомагає великий досвід, отриманий нашими співробітниками за час роботи на ринку послуг. Саме тому у нас є клієнти, які співпрацюють з нами не один рік. 

     Репутація та, як результат, успішний бізнес наших клієнтів – те, заради чого ми працюємо.

Наші переваги

17 років досвіду

Ми працюємо за міжнародними стандартами аудиту та враховуємо вимоги наших клієнтів і специфіку їх бізнесу.

Професіоналізм співробітників

Наша фірма постійно розвивається та виважено і оперативно реагує на всі зовнішні зміни завдяки постійному підвищенню кваліфікації своїх працівників.

Індивідуальний підхід

Ми пропонуємо для клієнта оптимальні рішення на основі всебічного вивчення та аналізу ситуації.

Оперативність

Співробітники компанії завжди готові надати оперативні консультації і відповісти на питання замовника.

Конфіденційність інформації

Договір, який підписується між нами і клієнтом, захищає конфіденційність інформації замовника.

Залиште  заявку на розрахунок

вартості аудиту